TEATED! Töövõimetuslehe vajadusel palun meiega ühendust võtta kella 8-12, et jõuaksime vajadusel kutsuda samal päeval vastuvõtule! 

Teatan, et meie nimistu on täis ja uusi patsiente me juurde ei saa võtta v.a. meie nimistu emadele sündinud beebid, kes liidetakse nimistuga automaatselt. 

Tuletame meelde, et saatekiri on perearsti ja eriarsti vaheline suhtlusdokument, mis peab sisaldama kõike olulist terviseinfot perearstilt eriarstile.  Eriarsti ja seega ka saatekirja vajaduse otsustab perearst. Saatekirja aluseks on perearsti vastuvõtt. Saatekirju ei ole lubatud väljastada patsiendi soovil või nõudel.  Täpsem haigekassa poolt väljastatud info meie kodulehel üldinfo-> saatekirjade alt või haigekassa koduleheküljelt.

Turvaliseks ja privaatseks kirjalikuks suhtlemiseks palume kasutada e-perearstikeskuse keskkonda.  Teenuse kasutamiseks on vajalik autentimine ID-kaardi või mobiil-id abil.

 Sisene: 
e-perearstikeskus

Töötajad

Meelika Lutter

Perearst Meelika Lutter

Lõpetanud Tallinna 21.keskkooli 1995.a., TÜ arstiteaduskonna 2001.a., internatuuri 2002.a., TÜ arstiteaduskonna peremeditsiini residentuuri 2010.a. Alates 2010.a. töötab Kiilis perearstina. Praegu lapsehoolduspuhkusel.

   
Gaidi Alt

Pereõde Gaidi Alt

Lõpetas 1990.a. Tallinna Meditsiinikooli, 2010.a. lõpetas Tallinna Tervishoiukõrgkooli tasemeõppe õe erialal, omandanud rakendusliku kõrghariduse õe erialal.

   
monika

Pereõde Monika Jürisoo

Lõpetas 1998.a. Viljandi C. R. Jakobsoni nimelise gümnaasiumi, 2003.a. lõpetas Tallinna Tervishoiukõrgkooli

 
 

Pereõde Katri Mägi